Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

SC YSIIEA SRL recruteaza o persoana cu experienta pentru postul de Gestionar Vanzari, pentru o companie de top din Europa in domeniul forestier. Responsabilitatile Gestionarului de Vanzari include: -gestionarea comenzilor de achizitie; -gestionarea stocurilor; -mentinerea legaturii cu clientii si furnizorii din diferite tari; -gestionarea eficienta a logisticii de livrare; -sa asigure companiilor de transport descarcarea marfurilor; -gestiunea asigurarilor de transport al flotei si vehiculelor; -proiecte si sarcini ad-hoc. Salarizare: 25000 de euro/an.

Cerinte

- Acest loc de munca necesita cunostinte avansate de limba engleza; - Este necesara experienta anterioara pe o pozitie similara; - Se cer cunostinte informatice avansate, mai ales in MS Excel, Word si Outlook. -Experienta anterioara in pachetul Sage 50 reprezinta un avantaj.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane