Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru munca ca operatori marfuri, pozitia de angajare Warehouse Operatives in Livingston - Scotia. - Numai persoane cu un nivel de limba engleza bun/de conversatie pe Scotia!!! Cei care nu vorbesc bine limba engleza, pot aplica si pot merge in Anglia. Plecari imediate, dupa semnarea contractului de munca britanic. Responsabilitati - manipulare marfuri, paletare, sortare, ambalare, etichetare, citire cu cititor cod de bare, preluarea comenzilor, livrarea marfurilor din depozit pe baza de comenzi si facturi (la rampa de livrare a depozitului) Salarizare: de la 7.2 lire/ora la 16 lire/ora Atentie !!! De la 1 aprilie 2016 salariul minim pe economie in UK este de 7.20 lire/ora numai pentru persoane cu varsta de la 25 ani+ - pentru persoane sub 25 ani, 6.70 lire/ora/tura de zi, conform legii din UK de la 1 aprilie 2016 - pentru persoane de la 25 ani+, 8.90 lire/ora/tura de zi si 10 lire/ora/tura de noapte - Sunt disponibile si ore suplimentare Plata salariului se face in fiecare saptamana, primul salariu se ia dupa 2 saptamani. - Perioada contract minim 3 luni cu prelungire pana la 1 an sau mai mult Cazarea este oferita doar la cerere, nu este obligatorie pentru cine are unde sa locuiasca/sau doreste sa se descurce pe cont propiu in locatia unde este repartizat. - Pentru cine doreste cazare, compania din UK ofera cazare, contra cost - chiria 60 lire/saptamana, cu toate utilitatile incluse. La sosirea in cazare veti achita 280 lire si cuprinde (chiria 1 sapt.60 lire+depozit de siguranta 120 lire care este rambursabil la plecarea din cazare+taxa agentie imobiliara 100 lire), apoi se va achita chiria saptamanala 60 lire din salariu. Cazarea in case, mobilate, utilate cu strictul necesar, - Contract munca legal, Nino si plata salariului in cont bancar. Se pleaca din tara numai pe baza de contract britanic nominal, emis pentru candidat de catre compania din Anglia/contractor direct al depozitelor. - Plecari si sosiri in Scotia din 22.07 - pana la 30.10.2016 pe aceasta locatie, functie de locuirle ramase disponibile. . Canidatul acceptat in urma interviului de engleza si care a primit contract de munca britanic, pleaca imediat la job. Plecarea tine NUMAI de catre candidat. Pe aceasta oferta se va achita un comision la semnarea contractului de munca britanic. Contact direct cu angajatorul.

Cerinte

- Limba engleza nivel B2-C1, obligatoriu - nu se cere experienta, se asigura induction dupa sosirea in Livingstone. - cazier judiciar curat si fara probleme medicale - eligibilitate financiara pentru plecare - disponibilitate de plecare rapida la job - persoane serioase, foarte muncitoare - manipulare marfuri generale in depozit, etichetare, ambalare, livrare marfuri din depozit

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja