Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti tanar, ai multe idei si vrei sa lucrezi in domeniul graficii? Recrutam pentru unul dintre liderii europeni pe segmentul de scari in kit, GRAFICIAN. Candidatul ideal are aptitudini de organizare, creativitate, inventivitate dar si orientare catre functionalitate. Responsabilitatile principale sunt: • Sa finalizezi proiectele de design grafic in conformitate cu cerintele; • Sa realizezi lucrari grafice creative pentru diverse produse: scari in kit, scari la comanda, elemente scari, lambriu, usi; • Sa lucrezi cu termene limita si sa gestionezi mai multe proiecte simultan; • Sa lucrezi eficient in echipa de proiect. Beneficii: • Un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare; • Sustinere in dezvoltarea profesionala, alaturi de o echipa de success; • Instrumente de lucru moderne; • Pachet salarial atractiv; • Bonuri de masa; • Bonusuri si prime de sarbatori; • Transport asigurat pe ruta Suceava-Molid si retur. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Cerinte

• Cunostiinte avansate de utilizare a programelor de grafic-design, proiectare scari si web design (Corel Draw, Adobe Photoshop, Inventor, Solid Works). • Capacitate organizatorica, respectarea termenelor limita si atentie la detalii; • Simt artistic, dar si abilitati foarte bune de comunicare si planificare; • Persoana dinamica si creativa;

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja