Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Necesara livrarea la timp a proiectelor + retusarea acestora cand este cazul - Se lucreaza la biroul nostru - Program flexibil - Salariul intre 1500 si 2000 de lei + bonusuri de performanta Descrierea companiei Generam rezultate pentru clientii nostri! Ne concentram pe obiectivele afaceriilor clientilor nostri si oferim solutii pe masura asteptarilor pentru o crestere a popularitatii online si a loialitatii fata de brand. Inainte sa incepem un proiect, analizam cu grija pozitia actuala a clientului nostru si nisa de piata pe care activeaza, apoi oferim solutiile necesare.

Cerinte

- Cunostiinte excelente de Adobe Illustrator + Photoshop - Seriozitate - Experienta in lucru cu termene limita - Limba engleza - Flexibilitate, capacitate de adaptare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai