Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie autorizata, cautam o tanara care sa se ocupe de SPA-ul unui hotel din Grecia, pentru perioada 10 mai-10 octombrie 2014. Persoana de care avem nevoie trebuie sa cunoasca macar 2 meserii specifice din cele de mai jos: - manichiura-pedichiura - cosmetica faciala - cosmetica corporala - masaj de relaxare Cazarea si masa sunt asigurate gratuit de catre angajator. Salariul este de 700 euro net/luna si se face contract de munca. Ciubucurile sunt foarte bune. Hotelul se afla intr-o zona turistica linistita (pentru familii - in pozele atasate anuntului gasiti cateva imagini ale statiunii). Candidatele ideale: - tinere intre 20 si 35 ani - limba engleza la nivel mediu - sa cunoasca cel putin 2 din meseriile specifice (a se vedea mai sus) - aspect curat si ingrijit - seriozitate, corectitudine, amabilitate, rapiditate

Cerinte

Candidatele ideale: - tinere intre 20 si 35 ani - limba engleza la nivel mediu - sa cunoasca cel putin 2 din meseriile specifice (a se vedea mai sus) - aspect curat si ingrijit - seriozitate, corectitudine, amabilitate, rapiditate

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja