Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie autorizata, cautam 4 TINERE (intre 20 si 35 ani) vorbitoare de ENGLEZA, pentru posturile de vanzatoare intr-o patiserie-cafenea in Grecia, pentru perioada 10 mai-10 octombrie 2014 (5 luni). Aceasta patiserie-cafenea ofera clientilor produse tip Fornetti (care vin gata preparate, in stare congelata si se coc 5-10 minute), cafea si alte produse specifice profilului. Fetele care vor lucra acolo vor fi cate 2 pe tura si se vor ocupa de coacerea produselor de patiserie, de servirea clientilor (inclusiv la masa), de incasarea banilor pe produsele cumparate de catre clienti, de pastrarea curateniei localului. Cazarea si masa sunt asigurate gratuit de catre angajator. Salariul este de 700 euro net/luna si se face contract de munca. Ciubucurile sunt foarte bune. Localul se afla intr-o zona turistica linistita (pentru familii). Candidatele ideale: - tinere intre 20 si 35 ani - limba engleza la nivel mediu - aspect curat si ingrijit - seriozitate, corectitudine, amabilitate, rapiditate

Cerinte

Candidatele ideale: - tinere intre 20 si 35 ani - limba engleza la nivel mediu - aspect curat si ingrijit - seriozitate, corectitudine, amabilitate, rapiditate

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja