Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza un hairstylist cu experienta pentru un important client din Franta. Responsabilitatile sunt: - oferirea serviciilor profesionale tuturor clientilor, atat femeilor cat si barbatilor; - efectuarea profesionala a activitatilor de tuns, vopsit, aranjat si coafat; - aplicarea tratamentelor capilare si a meselor din par; - folosirea tehnicilor de lucru necesare pentru respectarea dorintelor clientilor; - asigurarea unui climat de destindere si armonie in salon; - respectarea codului de etica profesionala. Beneficii: - salarizare bruta de 1400 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta relevanta in domeniu minim 5 ani atat in tara cat si in strainatate; - cunoasterea limbii franceze la nivel avansat; - detinerea unei diplome profesionale; - abilitati de comunicare, prezentare si diplomatie; - persoana implicata, motivata si responsabila.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja