Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Clientul nostru, un hotel de lux din Norfolk, Anglia, este în căutare de un CHEF DE PAARTIE care să se alăture echipei. Restaurantul acestui hotel folosește produse proaspete locale, majoritatea fiind crescute chiar în grădinile hotelului. Hotelul este situat într-o zonă foarte frumoasă, rurală de pe coasta Norfolk-ului. Alte beneficii: £19,000 plus bonus £2000 pe an Posibilitatea de cazare în incintă Mâncarea asigurată Săptămână de lucru de 45 de ore De la 11am - până la închidere, 5 zile pe săptămână cu pauză de 4 zile Concediu plătit de 28 de zile pe an.

Cerinte

Clientul nostru este în căutare de un CHEF DE PARTIE cu o experiență de minim 2 ani în domeniu dar și cu istoric în hoteluri de 5 stele. Toți candidații trebuie să vorbească fluent engfleza, întrucât interviul se va susține în limba engleză. Clientul nostru oferă un contract nedeterminat cu o perioadă de probă de numai 3 luni. Toți candidații trebuie să aibă dreptul de a lucra în Marea Britanie Dacă ești interesat, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău în limba engleză.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai