Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca Recruitment S.R.L. recruteaza o persoana pentru Managementul/Coordonarea Resurselor Umane la o companie renumita din Cluj-Napoca Nu percepem comision sau alte taxe!!! Se ofera: -Pachet salarial motivant si posibilitatea de a activa intr-o companie multinationala; -Posibilitatea de a aprofunda cunostintele in procese strategice ale unei companii -Activarea intr-o echipa ambitioasa si tanara cu procese si responsabilitati complexe si personal calificat in functie de specificul departamentelor -Posibilitatea de calatorii sau training in Germania in cadrul locatiei centrale a companiei. -Preluarea responsabilitatilor pozitiei se face printr-un program de instruire care se desfasoara in timp si treptat, proces care este insotit si coordonat de managementul companiei RESPONSABILITATI / BENEFICII: -coordonarea si elaborarea activitatilor in domeniul resurselor umane: recrutare personal, elaborare contracte de munca si acte aditionale, alcatuirea, eventual adaptarea fiselor de post, colectarea pontajelor periodice, state de plata, situatii revisal, deconturi delegatii -elaborarea strategii de motivare a angajatilor, programe de teambuilding, evenimente marketing, pachete motivationale si sisteme de premiere precum si metode de evaluari periodice impreuna cu fiecare coordonator de departament si in functiie de specificul acestora - coordonarea de training-uri angajati, a fluxului de studenti din strainatate veniti in stagii de practica sau pentru lucrari de diploma din Cluj-Napoca. - actualizarea bazei de date documente/ rezervari hotel parteneri externi, obtinerea vize de calatorii pentru personalul locatiei etc. - elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management si asigurarea unui suport administrativ pentru zonele relevante de interactiune intre departamentele companiei

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: Studii superioare si cunostinte relevante in domeniul economic; Capacitati analitice, atitudine pozitiva si mod de munca disciplinat; Capacitati foarte bune de comunicare si de concentrare, inventivitate; Cunoasterea si stapanirea limbii germane- vorbit, citit si scris; Cunostinte avansate de MS-Office, cunostinte primare de contabilitate;

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja