Acest anunt a expirat la data: 28.09.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Saját csapatunkba keresünk HR Értékesítő kollégát, kiváló tárgyalási készséggel és HR területen szerzett értékesítési tapasztalatokkal A Starjobs Románia 2006 óta kínál megoldásokat munkaerő kölcsönzés, munkaerő közvetítés, fejvadászat és egyéb HR szolgáltatások területén. Saját csapatunkba keresünk kollégát az értékesítési tevékenységünk erősítéséhez.

Cerinte

Feladatok: • Értékesítési tevékenység teljes körű lebonyolítása • Lehetséges vállalati partnerek megkeresése • Szolgáltatások bemutatása, ajánlatok küldése • Tárgyalási időpontok egyeztetése • Személyes tárgyalások lebonyolítása • Értékesítői feladatok ellátása • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: • HR területen szerzett személyes értékesítési tapasztalat • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel tudás • Kiváló tárgyaló- és kapcsolatteremtő készség • Céltudatos, kitartó, eredményorientált személyiség • Értékesítő attitűd • Mobilitás • Angol nyelvtudás előnyt jelent Amit kínálunk: • Rugalmas munkaidő • Bérezés: fix alapbér+jutalék Munkavégzés helye: Kolozsvár Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja