Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania recruteaza personal pentru hypermarketul PANDA din Regatul Arabiei Saudite (KSA)pe pozitia : - HYPERMARKET GENERAL MANAGERS Panda, our client, is a well trusted hypermarket with more than 30 years experience and 84 branches around the Gulf area. It guarantees professional development, challenging new opportunities and financial and job security.

Cerinte

CONDITII OBLIGATORII: 1.Experienta in Retail&FMCG ca arii de expertiza in timpul pozitiei(supermarketuri/hypermarketuri) 2.Experienta intre 6-10 ani in management si retail. 3.Cunoasterea avansata a limbii engleze. BENEFICII: Conditii de lucru excelente. Mediu de lucru international. Salarizare foarte buna si beneficii substantiale.Salariul si beneficiile se vor negocia individual in timpul interviului. Compania noastra, specializata in servicii complete de HR, nu percepe comision de intermediere. Toate aspectele legale referitoare la contract (viza, acte, bilet de avion) sunt suportate de angajator. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV in LIMBA ENGLEZA la urmatoarea adresa de e-mail:cv at greenlandromania . com. Pentru informatii suplimentare, sunati la numarul de telefon intre orele 8-16. Aplicatiile care NU INDEPLINESC CONDITIILE OBLIGATORII NU VOR FI LUATE IN CONSIDERARE.

20 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja