Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie detinuta de 2 frati din UK, deschisa din 1998 si pana in 2012, cand au decis sa se extinda au avut un singur salon in Reading. In noimbrie 2012 au decis sa deschida inca un salon, pentru ca acum sa doreasca sa il deschida si pe al 3-a, astfel ca a aparut nevoia de recrutare. Responsabilitati: - efectuarea activitatilor specifice calificarii: spalat, tuns, vopsit, coafat, barbierit, etc. - consilierea si sfatuirea clientilor; - respectarea normelor de igiena; - efectuarea programarilor;

Cerinte

- minim 5 ani experienta in domeniu; - cunostinte de limba engleza; - abilitati de comunicare si relationare; - bune cunostinte de specialitate; - flexibilitate si creativitate; - prezenta agreabila, atitudine pozitiva; - aspect curat si ingrijit; Alte informatii: - cazarea NU este asigurata insa angajatorul asigura plata depozitului la chirie; - angajatorul e dispus sa ofere suport financiar in urmarea de traininguri/cursuri de specializare; - tipsul minim garantat este de 100 GBP / saptamana, dar pot urca si pana la 300 GBP/saptamana.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja