Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam stilist /coafeza cu experienta in domeniu (minim 3 ani). Cautam o persoana serioasa si responsabila cu spirit de echipa, dornica sa lucreze intr-o ambianta placuta. Conditii de salarizare avantajoase ( salariu fix+comision).

Cerinte

calificare in domeniu; - experienta in domeniu de cel putin 3 ani; - persoana deschisa la cursuri periodice sau ocazionale, seminarii, demonstratii. - profesionalism, corectitudine si seriozitate; - orientare catre client; - persoana activa, sociabila, amabila, comunicativa, agreabila, responsabila, respectuoasa; - atitudine pozitiva; - deschisa/ receptiva catre nou; - interesata de performante si de dezvoltare profesionala; - capabila sa munceasca in echipa si sa intretina o atmosfera placuta si calda in interiorul salonului atat fata de cliente, cat si fata de colegi -existenta unui portofoliu de clienti

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja