Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Head-Hunting cauta pentru un salon de coafura, situat in incinta unui hotel de 4* din Abu Dhabi, hair stylist cu experienta. Cazare si bilet de avion - GRATUIT! Oferta: - salarizare in jurul sumei de 1000 $ (in functie de experienta si impresia la interviul final) - cazare gratuita in camera amenajata, mobilata, TV - bilet de avion si viza oferite gratuit de catre angajator - asigurare medicala - contract pe 2 ani - concediu platit 1 luna de zile/an, la 2 ani se ofera si bilet de avion gratuit dus-intors pentru vacanta - se lucreaza 6 zile/sapt, 8 ore/zi

Cerinte

- diploma de hair-stylist - experienta minim 5 ani, coafura pentru femei - engleza la nivel mediu/avansat - varsta maxima 30 de ani, barbati - disponibilitate pentru un contract de 2 ani

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja