Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Hairdresser, UK Nr. Pozitii: 3 Data inceperii: imediat Profil candidat: Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu Experienta recenta in domeniu de minimum 5 ani Curs de calificare in domeniu Abilitati de comunicare si relationare; Bune cunostinte de specialitate; Flexibilitate si creativitate; Prezenta agreabila, atitudine pozitiva; Aspect curat si ingrijit. Oferta: Salariul: 1500 euro net/luna, Program de lucru 40 de ore/saptamana, Cazarea este asigurata de catre angajator, Durata contractului este de minim 12 luni. Responsabilitati: Efectuarea activitatilor specifice calificarii:spalat, tuns, vopsit, coafat, barbierit, etc. Consilierea si sfatuirea clientilor; Respectarea normelor de igiena; Efectuarea programarilor.

Cerinte

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja