Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Numar pozitii: 1 Data incepere: imediat Profil candidat: Minimum 21 ani Limba engleza nivel mediu-avansat Limba germana nivel mediu Experienta anterioara minimum 1 an pe un post similar Studii finalizate Oferta: Salariu 750 euro Responsabilitati: - managementul salonului - realizeaza tunsori pentru femei si barbati - obtinerea si mentinerea unor standarde pentru cerintele clientilor Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleza

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja