Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati  efectuarea activitatilor specifice calificarii:spalat, tuns, vopsit, coafat, barbierit, etc.  consilierea si sfatuirea clientilor;  respectarea normelor de igiena;  efectuarea programarilor; Conditii salariale Venit: incepand cu 7,5 lire net/ora – in functie de experienta (1200 lire net/luna) Program de lucru Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40 DOAR PERSOANELE CARE INDEPLINESC CERINTELE VOR FI CONTACTATE !

Cerinte

Cerinte Cunostinte de limba: engleza – nivel conversational  minim 5 ani experienta recenta in domeniu;  abilitati de comunicare si relationare;  bune cunostinte de specialitate;  flexibilitate si creativitate;  prezenta agreabila, atitudine pozitiva;  aspect curat si ingrijit. Experienta necesara  Minim 5 ani – experienta recenta. Educatie  Curs de calificare in domeniu reprezinta avantaj Competente specifice  Precizie  Creativitate  Indemanare

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja