Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Scotia

Descrierea jobului - Scotia

Angajator prestigios din UK are nevoie urgenta de 2 persoane calificate pentru un post full time de barber/hairdresser in Scotia. Candidatul/candidata trebuie sa aiba experienta recenta in aceasta meserie si sa fie la curent cu noile tehnici de tuns/ barbierit. De asemenea, un nivel bun de limba engleza este necesar. -Salariul de inceput este de 450 lire/saptamana + tips! CAZAREA Angajatorul va ajuta cu gasirea cazarii in apropierea locului de munca (un apartament cu 2 camere in care vor locui ambii angajati). Pentru aceasta veti plati 80 lire/saptamana (incluzand facturile). Cazarea se afla la 5 minute de mers de locul de munca, deci nu e nevoie de transport local. Transportul pana in Scotia este decontat de angajator dupa cum urmeaza: - 50 % din costul biletului vi-l trimite dupa ce sunteti acceptat in urma interviului prin skype (pana sa plecati) - 50 % dupa o luna de munca

Cerinte

- experienta recenta - cunostinta de tehnici noi de tuns /barbierit ( sa stie sa foloseasca briciul, sa barbiereasca folosind prosop fierbinte...etc) - limba engleza la un nivel cel putin mediu - disponibilitate de a incepe sa lucreze cat mai curand

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai