Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

EPSN nu percepe comision din partea candidatilor si iti ofera support atat inainte de angajare, cat si dupa ce ai ajuns in Anglia. Centrele medicale se afla pe intreg teritoriul Angliei, Angajatorii cu care colaboram cauta in permanenta infirmiere si infirmieri pentru a ocupa posturile libere pe care le au. Daca iti doresti sa devii care assistant in Marea Britanie tot ce trebuie sa faci este sa aplici sau sa iei legatura cu noi. Salariu este cuprins intre £7.2 - £8.5/ora, ceea ce inseamna un venit net cuprins intre £1200/luna si £1600/luna. - contract de munca full time, cu 40 ore/saptamana, plus posibilitatea de ore suplimentare - statut de angajat, nu de self-employed - contract care se semneaza din tara - cazare oferita - training initial platit de catre angajator - uniforme de munca oferite gratuit de catre angajatori - asigurare de sanatate si contributie la pensie - sprijin permanent din partea agentiei noastre, nu doar inainte de plecare, dar si dupa ce ai ajuns in Anglia.

Cerinte

-persoana onesta si de incredere -studii medii -engleza conversational B1/B2 -disponibilitate pentru termen lung -persoana comunicativa -pasaport -experienta nu este necesara EPSN nu percepe comision din partea candidatilor si iti ofera support atat inainte de angajare, cat si dupa ce ai ajuns in Anglia. Centrele medicale se afla pe intreg teritoriul Angliei, angajatorii cu care colaboram cauta in permanenta infirmiere si infirmieri pentru a ocupa posturile libere pe care le au. Daca iti doresti sa devii care assistant in Marea Britanie tot ce trebuie sa faci este sa aplici sau sa iei legatura cu noi.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai