Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra selecteaza Ospatarite, Receptionere si Menajere pentru a lucra in hoteluri de 4* din insulele Kythira si Peloponnesus, din Grecia. Responsabilitati: Ospatarita: -aranjarea meselor; -primirea clientilor; -prezentarea meniului; -luarea comenzilor; -transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; -servirea clientilor; -debarasarea mesei; -mentinerea curateniei in restaurant. RECEPTIONERE: -sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor; -sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.; -sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou; -precum si alte activitati cerute de catre angajator. CLEANER: -sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie; -sa curete si sa dezinfecteze baile; -sa schimbe asternuturile in camere; -precum si alte activitati cerute de catre angajator. Program de lucru: 8-9 ore/zi; 6 zile/saptamana SE OFERA: -contract legal de munca pe perioada de 6 luni; -salariul: 450 EURO NET/luna ; -cazarea GRATUITA; -masa GRATUITA. Salariul minim: 450 Euro/luna Salariul maxim: 450 Euro/luna *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

Responsabilitati: Ospatarita: -aranjarea meselor; -primirea clientilor; -prezentarea meniului; -luarea comenzilor; -transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; -servirea clientilor; -debarasarea mesei; -mentinerea curateniei in restaurant. RECEPTIONERE: -sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor; -sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.; -sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou; -precum si alte activitati cerute de catre angajator. CLEANER: -sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie; -sa curete si sa dezinfecteze baile; -sa schimbe asternuturile in camere; -precum si alte activitati cerute de catre angajator. Program de lucru: 8-9 ore/zi; 6 zile/saptamana

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja