Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Shine like a star! 🌟 Cautam fete cu profil hostess, pentru a forma o echipa de Consumers Engagement, pentru produse tobacco. Program: 5 zile /săptămâna, luni-vineri sau marti-sambata, în funcție de campanie. Canalul de activare este de zi, 6 h/zi, în schimb de 3 ture. (disponibilitate atât în prima parte a zilei, cat și în a 2-a). Locație activare: insule tobacco, facultăți, benzinarii, etc. Echipamentul este, integral, oferit de noi.

Cerinte

Cerințe: -Minim 19 ani. -Înălțime minima 1,70 m. -Aspect plăcut. -Atitudine pozitiva, abilități de comunicare și relaționare cu clientul. Beneficii: -Salariu avantajos -Bonusuri în funcție de performanta -Training-uri specializate (vânzare, dezvoltare profesionala și personală) -Echipa tânără, dinamica -Continuitate -Contract de munca Posibilitate de avansare. Feel the power of taste!

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai