Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Hotel 4**** Nou deschis in Bucuresti, la 1 minut de gura de metrou, cauta sa angajeze persoane serioase pe postul de Camerista. Salariu fix + bonuri de masa (1500 RON NET + 300 RON Bonuri) Pachet Asigurare medicala Mediu de lucru stabil, plăcut, alături de o echipă profesionistă; Training de formare și suport permanent în activitatea desfășurată; Posibilitatea dezvoltării profesionale în domeniul hotelier.

Cerinte

- Efectuează curaţenia şi întreţinerea spaţiilor hoteliere repartizate (camere, zona recepţiei, scări, holuri, grupuri sanitare); - Răspunde de aspectul şi igiena spaţiilor alocate pentru a fi curăţate; - Asigură curăţenia, întreţinerea şi amenajarea spaţiilor comune interioare şi exterioare; - Predă guvernantei sau recepţiei, obiectele uitate de către clienţi în spaţiile comune aflate în sectorul de activitate repartizat; - Răspunde de gestionarea, manevrarea substanţelor de curaţenie; - Supraveghează funcţionalitatea dotărilor specifice din spaţiile atribuite; - Răspunde de respectarea normelor de comportament şi prezenţă în acord cu standardele companiei.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai