Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza Hotel Manager pentru nave de croaziera de fluviu. Se ofera conditii si salarizare avantajoase. Responsabilitati: -sa respecte politica companiei -responsabil de intregul departament de hotel -supervizeaza si motiveaza echipajul in special cel din management -monitorizeaza intrarile si iesirile -supervizeaza activitatile administrative din toate departamentele -responsabil de costuri si buget -tine legatura cu departamentul nautic , respectiv cu sediul companiei

Cerinte

Se cere: -limba engleza nivel avansat -diploma de specialitate sau curs de calificare -experienta minim 2 ani pe o pozitie similara pe nava de croziera sau restaurant /hotel de 4-5 stele -bune abilitati organizationale, competente de a utiliza computer -dovada de leadership Cei interesati sunt rugati sa aplice sau sa trimita un cv in limba engleza cu poza.

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja