Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Work&Travel SUA - EXCLUSIV STUDENTI!!! Housing Guaranteed? Yes Wages: $ 7.25 - 7.25 per hour Perioada: 15 iunie- 1 octombrie 2014! Eligibilitate: student la zi pana in iunie 2014, limba Engleza conversational Cost plecare: achiti 250$ si restul iti este acoperit de parteneriatul BRD- BRGwork si achiti dupa ce vii inapoi din SUA. Vrei sa aplici ? Solicita un interviu pe adresa noastra de email, specifica studiile, varsta, anul si situatia scolara. Gasesti mai multe informatii legate de aceste programe, de conditiile de eligibilitate, costuri si beneficii pe site-ul nostru.

Cerinte

- student la zi la facultate sau master, indiferent de anul de studiu; - maxim 29 de ani; - cunostinte minime de limba engleza; Se califica orice persoana, indiferent de nationalitate, daca studiaza in Romania, iar aplicarea pentru viza se face la Bucuresti, personal!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja