Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un hotel de 3* din Samothraki, Grecia angajeaza personal pentru sezonul 2016! Posturile disponibile: 1 Gradinar/ Responsabil de piscina 1 Receptioner Avantajele ofertei: - Salariul pe care il ofera este de 700 Euro + tipsuri - Cazarea este gratuita - Mesele sunt asigurate - Contract de munca pe o perioada de 7 luni, Aprilie - Octombrie 2016 Responsabilitati: Receptioner: - Sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor - Sa ii intampine pe oaspeti - Sa se ocupe de sistemul de rezervari - sa se ocupe de plangerile si solicitarile oaspetilor - Sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc. - Sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou Gradinar: - Candidatul selectat trebuie sa faca curatenie, mentenanta, intretinut si curatat piscina, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului.

Cerinte

- Pentru postul de receptioner se cere limba engleza la un nivel bun - Candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja