Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu rata aceasta oferta! Hotel din Troodos, Cipru selecteaza personal pentru urmatoarele posturi: - 1 Bucatar - se ofera 800 Euro/ luna (experienta minim 3 ani in domeniu) - 2 Ospatari - se ofera 700 Euro/ luna (experienta minim 2 ani in domeniu) - 2 Barmani - se ofera 800 Euro/ luna (experienta minim 2 ani in domeniu) Avantajele ofertei: - Plecari rapide si sigure - Cazarea si 3 mese oferite GRATUIT - Asigurarile sociale platite de catre angajator - Tips-uri foarte bune + orele suplimentare platite - Se accepta si cupluri - Asistenta 24/7 pe toata perioada contractului de munca - Timpul liber se transforma intr-o vacanta de vis in Cipru. Responsabilitati: Bucatar: - Pregatirea ingredientelor pentru meniul zilnic - Pregatirea preparatelor din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare - Montarea preparatele pentru servire - Pastrarea curateniei la locul de munca. Ospatar: - Preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista - Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor - Cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi - Servirea exemplara a clientilor. Barman: - Prepararea bauturilor conform retetelor locatiei - Verificarea gestiunii si a stocurilor de marfa - Mentinerea de relatii cu distribuitorii de marfa - Comenzi de marfa si alte materiale pentru functionarea in bune conditii a activitatii de bar. Program de lucru: 6 zile/ saptamana 9 ore/ zi Beneficii Oferite - Plecari rapide - Contractul de munca este pe o perioada de 1 an - Salariul se plateste in data de 10 a fiecarei luni - Cazarea este asigurata in apropierea hotelului - Sunt acceptate si cupluri.

Cerinte

Cerinte - Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate - Experienta minim 2-3 in domeniu - Cunoasterea limbii engleze la un nivel bun

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja