Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Humanis Interim angajeaza 2 muncitori pentru un atelier de turnatorie, sectia prese injectie mase plastice si Al, pentru Franta. Atributii principale : 1. Lucreaza pe sisteme robotizate (prese injectie Al: FRESH, ITAL PRESS, AGRATI) 2. Asigura controlul produselor fabricate si respecta parametrii de proces; 3. Asigura intretinerea masinilor (mentenanta preventive nivel 1) 4. Trebuie sa fie permanent la curent cu documentatia de productie si calitate ; 5. Propune solutii pentru imbunatatirea activitatii si a performantei la locul de munca. Cerinte : • Experienta minima intre 3 si 5 ani pe un post similar. • Experienta in robotica reprezinta avantaj ; • Rezistenta la munca fizica si la caldura ; • Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi. • Limba franceza minim mediu ( vorbit- nivel bun) Salariu foarte atractiv. Cazare si transport asigurate Nu ezitați să ne contactați de luni pana vineri: 10:00 - 19:00.

Cerinte

Cerinte : • Experienta minima intre 3 si 5 ani pe un post similar. • Experienta in robotica reprezinta avantaj ; • Rezistenta la munca fizica si la caldura ; • Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi. • Limba franceza minim mediu ( vorbit- nivel bun)

2 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja