Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Humanis Interim angajeaza un electrician cu experienta. Activitatea se va desfasura in Corsica. Sunt asigurate: transportul, cazarea si asigurare medicala. Salariul foarte atractiv. Daca sunteti interesat va rugam sa ne trimiteti cv-ul dvs. la adresa noastra de e-mail. Asteptam cv-ul dvs insotit de o fotografie. Contact telefonic: luni-vineri intre orele 10:00-19:00. Va multumim!

Cerinte

Humanis Interim angajeaza electrician cu experienta pentru Franta, Corsica Conditii obligatorii: - cunostinte minime de limba franceza - varsta maxima 50 ani - permis auto categoria B Se lucreaza la reteaua electrica pentru case care se construiesc de la zero. Se face reteaua electrica inainte de a se turna fundatia cladirilor, iar daca acesta este deja turnata trebuie sa stiti sa folositi picamerul, de asemenea trebuie sa stiti sa cititi planul.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja