Detalii loc de munca

Descrierea jobului

IASI TV LIFE angajeaza Reprezentanti de Vanzari Publicitate Atribuții: - promovarea și vânzarea serviciilor de publicitate ale companiei (spațiu publicitar); - prospectarea pieței, atragerea unor clienți noi și menținerea legăturii cu clienții existenți; - conceperea ofertelor; - ofertare, negocierea și încheierea contractelor de publicitate; - întocmirea rapoartelor aferente activității; - consultanță oferită clienților cu privire la serviciile companiei; - identificarea de noi oportunități în vederea lărgirii bazei de clienți. Beneficii: Salariu fix garantat plus comision din vânzări Toate cheltuielile legate de buna desfăşurare a activităţii sunt suportate de firmă (transport, telefon) Se ofera training de specialitate Mediu de lucru dinamic, stimulativ şi competitiv.

Cerinte

- studii superioare; - experiență în vânzări constituie avantaj; - interes pentru domeniul media, publicitate, TV; - foarte bune abilități de comunicare și negociere; - persoană proactivă, perseverentă, responsabilă, motivată; - permis categ B; - operare PC Varsta nu reprezinta un criteriu de selectie!

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja