Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

• -identificarea rapida a cristalelor dupa taiatura familie marime si culoare !!! • -decupat reziduri si curatare surplus de lipici • -asezarea articolelor in cutiute • -asezarea certificatelor alaturi de produse • -tiparirea corecta a etichetelor de pret si atasarea preturilor in cutiute • -CTC-Control de calitate (tehnic, ciobituri) • -impartirea programului pe etape: taiere-tiparire-ambalare-colete-ambalare • -pregatirea articolelor si a borderoului pt marcare ANPC si deplasarea pana la marcari • -experienta constituie un avantaj dar ambitia si dorinta de munca duc la rezultate exceptionale • -Perioada de proba este de 1 saptamana maximum. • RUGAM SPECIFICATI POSTUL VIZAT! • -remuneratie in functie de dezvoltarea profesionala • -in aceasta luna candidatul isi va da seama daca i se potriveste aceasta activitate • -Program 8 ore (9-16.30, 30 minute pauza de masa) • -Respectarea programului de lucru • -LocatieAtelier: dupa Muzeul apei, intrarea in Floresti, la pensiunea MATIS

Cerinte

Cerinte: • identificarea rapida a diferitelor forme, denumiri de cristale si diametre • placere pentru lucru manual, pasiune pentru cristale • introducerea rapida in reflex a unor pasi de baza • spirit de echipa si colaborare buna cu colegii • rabdare la activitate migaloasa • atentie sporita la detalii Oferta: • -spatiu individual de munca in atelier • -conditii de productie dupa standarde Swarovski • -toate facilitatile in vederea dezvoltarii profesionale • -traininguri cu Swarovski • -scolarizare completa de la zero • -posibilitate de avansare profesionala • -echipa tanara, dinamica, ambianta placuta

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai