Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm operatori pentru mașină de îndoit tablă. VMP România este parte a VMP Group, companie finlandeză specializată în servicii de personal. Cu o tradiție de peste 20 de ani, VMP angajează anual mii de profeioniști în diferite domenii de activitate. Concernul nostru a fost fondat în 1988, cu capital exclusiv finlandez. În prezent avem organizații în Finlanda, Suedia, Estonia și România. SC LMTIRON SRL este reprezentant unic al VMP în România, cu numărul de operator de date cu caracter personal 18280

Cerinte

Căutăm persoane calificate pentru poziția de operator mașină manuală de îndoit tabla (20mm-100mm). Avem nevoie de candidați cu cel puțin 5 ani experiență și care pot face dovada vechimii în domeniu. Vor fi luate în considerare doar aplicațiile vorbitorilor de limba engelză. Organizăm cazarea și transportul angajaților noștri. Oferim echipament de lucru. Lucrul se va desfășura în Finalnda.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja