Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

1. Locatie: Essex Salarizare: • £7.20 lire sterline pe ora de Luni-Vineri • £7.45 lire sterline pe ora pe turele de noapte • £8.20 lire sterline pe ora pe turele de zi si noapte de Duminica Program de munca: 38 de ore pe saptamana Cazare: £55 lire sterline pe saptamana 2. Locatie: Chichester & Bognor/ Domiciliary Care Assistant Salarizare: • £8.50 lire sterline pe ora de Luni-Vineri • £10.00 lire sterline pe ora Samabata si Duminica • £12.75 lire sterline pe ora in zilele de sarbatoare legala nationala Program de munca: 40 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata - Aprox £100 lire sterline pe saptamana . / Asigurare pentru masina - £100 pe saptamana/ Mileage platit – 15/20p pe mila 3. Locatie: Mid Sussex si Crawley/ Domiciliary Care Assistant Salarizare: • £8.62 Monday to Friday • £10.44 Saturday and Sunday • £16.33 Bank Holidays

Cerinte

Program de munca: 35 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata 4. Locatie: Norwich Salarizare: 7.50 lire sterline pe ora Program de munca: 35 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata la costul de £85 lire sterline pe saptmana cu toate taxele incluse 5. Locatie: Surrey Salarizare:7.75 lire sterline pe ora Program de munca: 35 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata la costul de £75 lire sterline pe saptmana cu toate taxele incluse Beneficii: bonus de £1000 dupa completarea cu success a 12 luni de munca continuua 6. Locatie: Norwich Salarizare: • £7.50-£7.80 lire sterline pe ora pentru infirmieri • £8.00-£8.50 lire sterline pe ora pentru Senior Carers Program de munca: 40 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata la costul cuprins intre £85-100 sterline pe saptmana cu toate taxele incluse 7. Locatie: Northampton Salarizare: 7.30 lire sterline pe ora Program de munca: 40 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata la costul de £300 lire sterline pe luna 8. Locatie: Hill Brow- CLEANER- Carnet de Conducere Salarizare: £7.50 lire sterline pe ora si dupa 3 luni £8.00 lire sterline pe ora Program de munca: 35 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata la costul de £370 lire sterline pe luna cu toate taxele incluse 9. Locatie: Montgomery Salarizare: • £7.20 lire sterline pe ora Program de munca: 42 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata la costul de £75 lire sterline pe saptmana cu toate taxele incluse 10. Locatie: Devizes Salarizare: 7.20 lire sterline pe ora Program de munca: 36 de ore pe saptamana Cazare: Live in –Gratuita– you will be required to cover sleep ins for 5 out of 7 nights. 11. Locatie: North Walsham Salarizare : • £7.30 lire sterline pe ora pentru Care assistant • £9 lire sterline pe ora pentru Senior Care assistant Program de munca: 40 de ore pe saptamana Cazare: Asigurata la costul de £55 lire sterline pe saptmana cu toate taxele incluse

14 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai