Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Oferta : Pozitia: Infirmier Tara: Republica Irlanda Locatie : Regiunea Mayo, Pozitii disponibile:20 Locul de munca: Centru de Ingrijire cu 55 de rezidenti Salariu BRUT : cuprins intre 9.30 Euro si 10 Euro pe ora Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: minimum 2 ani • Perioada de proba :6 luni • Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana, • Asigurare de viata, • Asigurare in caz de boala • Cursuri de formare profesionala • Masa asigurata pe perioada orelor de munca • Biletul de avion este platit de angajator • Ore suplimentare , • Concediu platit, • Pachet de relocare: sprijin in gasirea unei cazari,

Cerinte

- Obligatoriu :experienta in ingrijirea persoanelor varstnice, - Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit - Personalitate prietenoasa si devotament in munca - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai