Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare, angajam Infirmiere pentru Spitale private din Bucuresti. Program de lucru: in ture (12h/24h - 12h/48h) Oferta salariala lunara: 1300 Lei + tichete de masa Contract de munca perioada nedeterminata. Responsabilitati: Activitate de ingrijire si supraveghere pacienti. Activitatea se va desfasura sub indrumarea si supravegherea asistentilor medicali. Programari interviu la numerele de telefon indicate sau trimite CV. Profiles Recruitment este o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004. Ne recomanda experienta de 12 ani pe piata muncii din Romania.

Cerinte

Profil candidat: - experienta anterioara si calificare de infirmiera; - persoana politicoasa, serioasa, punctuala, discreta; - cunoasterea unei limbi straine reprezinta avantaj.

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja