Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un Centru de ingrijire batrani cu 35 de paturi din Surrey, Anglia, recrutam Care Assistant / Infirmier ( FEMEIE ) NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Interviu : TELEFONIC/ VIDEO SKYPE Locatie : Surrey ( 50 km de Londra ) Contract : full time Program : 40 ore/ saptamana- ture de 12 ore (ture de zi si de noapte) Salariul : -7 lire sterline brut /ora, ( £1,082 lire sterline Net/ luna). -Exista posibilitatea de a face ore suplimentare(de comun acord cu angajatorul) -Din Aprilie 2016 - 7,2 lire sterline brut/ ora( £1,105 lire sterline Net/luna) Cazarea: - este asigurata de angajator in camera regim shared ( 2 persoane in camera ), 75 lire sterline/ saptamana( taxa de comuna + canalizare incluse ).suplimentar se plateste curentul si internetul -Transportul poate fi platit de angajator sub forma de imprumut in limita a 120 de lire sterline, urmand a fi rambursat din primul salariu -TRAININGUL/CURSURILE OBLIGATORII SUNT ASIGURATE DE ANGAJATOR GRATUIT.

Cerinte

- nivel bun de limba Engleza - de preferat experienta anterioara ca si Ingrijitor/Infirmier sau asistent medical - persoana blanda, calda , rabdatoare - disponibilitatea de a lucra in Anglia minim 12 luni

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja