Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

INFIRMIERI / CARE ASSISTANT - INGRIJITORI - UK Recrutam pentru Clinici de Geriatrie si Recuperare in zona Essex - UK ! FARA COMISION! - Salarizarea este 7,68 Lire Sterline/ Ora/ tura zi , 7,93 Lire Sterline / Ora/ tura noapte, 8,68 Lire Sterline / Ora/ tura weekend - Minim 40-48 ore /saptamana. Se efectueaza ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului, acestea sunt remunerate separat conform turelor. - Bonus de Loialitate - Zone :Essex ( Halstead , Brentwood , Thaxted , Stansted) - Cazare oferita in camera impartita , 50 lire sterline / Luna, in functie de zona si facilitati.Utilitati incluse.Fara avans sau depozit. Chiria se achita in luna urmatoare , dupa primirea primului salariu. - Sunt disponibile job-uri atat pentru femei, cat si pentru barbati sau pentru cupluri.

Cerinte

Puteti aplica daca: - Aveti intre 22 si 55 de ani - Vorbiti limba engleza la nivel MEDIU ( OBLIGATORIU) - Aveti experienta minima in domeniu sau cunoasteti ce indatoriri presupune un astfel de loc de munca!

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai