Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru Clientul noastru din Marea Britanie –casa de batrani situata in Scotia – la nord de orasul Aberdeen. Nr. Posturi oferite: 6 Durata contractului: 1 an Locatie Scotia – la nord de Aberdeen Nr. pozitii 6 Experienta Minim 6 LUNI experienta ingrijire batrani/persoane cu dizabilitati/persoane bolnave Limba engleza - Nivel mediu: citit, inteles, scris Atentie!!! Toti aplicantii interesati vor fi intervievati si testati la limba engleza!!! ATENTIE: NUMARUL DE LOCURI ESTE LIMITAT!!! Recrutam pentru Clientul noastru din Marea Britanie –casa de batrani situata in Scotia

Cerinte

Responsabilitati -lucrul intr-o echipa care are ca scop oferirea de ingrijire rezidentilor din centrul rezidential in vederea satisfacerii nevoilor zilnice ale acestora; - asigurarea igienei personale a rezidentilor; - oferirea de ajutor in schimbarea hainelor, in hranire, deplasare; - curatarea camerei rezidentilor, ingrijirea de garderoba acestora, schimbarea paturilor; - ajutor in servirea mesei pentru persoanele care nu se pot deplasa si urmarirea respectarii dietei stabilite pentru fiecare rezident conform afectiunilor sale. Salariu & Beneficii: Salariu brut/ora: £6,90 – 7,70 in functie de experienta. Numar de ore lucrate/sapt: 40 Orele suplimentare se platesc conform legislatiei UK in vigoare Transport si cazare: Angajatorul ofera CAZARE in apartamentele proprii la £ 50/saptamana!!! Fiecare angajat va avea cazare singur in camera. (NB: In general, o cazare (1 camera proprie) este de £250 – 280/luna). Transportul pana in UK este platit de angajat!

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja