Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii oferite: Program: minim 36 / saptamana + posibilitatea de a lucra multe ore suplimentare • Induction training platit de angajator • Salariul £7.25/ora weekdays si £7.50/ora in weekend • Cazare cuprinsa intre £300 - £400/luna • Contract permanent, ce se semneaza din tara • Statut de angajat, nu de self -employed • Uniforma gratuita • Mese gratuite • Asistenta in obtinerea contului bancar, cazierul englezesc (DBS) si NINo (National Insurance Number) pe baza caruia vei beneficia de toate asigurarile sociale si de sanatate pe teritoriul Marii Britanii • Veti fi intampinat de angajator la aeroport • Posibilitatea de avans din salariu dupa primele 2 saptamani de munca !! Salariul net va fi cuprins intre £1.200 si £1.550 !! NU percepem comision! Daca esti gata sa te alaturi numerosilor care assistants din UK pe care i-am ajutat sa obtina un post intr-un nursing home, aplica acum si noi te vom contacta pentru a discuta mai multe detalii.

Cerinte

Veti avea sansa sa discutati fata in fata cu angajatorul in cadrul interviurile de la Bucuresti din data de 11 IUNIE si veti putea afla: • ce presupune jobul de care assistant • ce inseamna sa lucrezi in UK • detalii despre azilele apartinand angajatorului • sfaturi pentru o adaptare cat mai buna in UK Locatie: azilele sunt situate in mai multe zone, precum: West Sussex, Greater London etc. Conditiile pentru a fi selectati sunt urmatoarele: • Experienta/calificarea in domeniu este importanta, dar nu esentiala ! • Nivel de Engliza B2 (scris si vorbit) • Persoana sociabila, dinamica, comunicativa orientata spre ingrijirea persoanelor varstnice sau a persoanelor cu handicap

6 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja