Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Scotia

Descrierea jobului - Scotia

Tip contract : permanent Cazarea : pusă la dispozitie de angajator dar plătită de angajat (în jur de 80 £/săpt) Transportul: organizat și plătit de angajat Salariul : 12 £ brut/oră pentru început Program : 8 ore/zi, 40 de ore/săptămână, 5 zile pe săptămână Ore suplimentare: Da Concediul de odihnă : 28 de zile pe an Descriere job : Atribuțiile zilnice vor fi: - Asamblarea uscătoarelor de cereale și a echipamentelor auxiliare; - Efectuarea serviciilor de mentenanță pentru echipamente ; - Efectuarea inspecțiilor pre livrare; - Diagnosticarea defecțiunilor și repararea acestora; - Ocazional, preluarea solicitărilor tehnice de la clienți.

Cerinte

- o persoană cu un nivel de limbă engleză avansat atât scris cât și vorbit; - capacitate de a lucra din proprie inițiativă; - să fie persoană pro-activă, cu bun simț și organizată; - 5 ani de experință în domeniu; - experiență cu mașinile agricole; - Disponibilitate relocare în UK; - Permis de conducere fără sancțiuni, atât pentru remorcă cât și pentru stivuitor.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai