Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un inginer constructor specializat in intocmirea devizelor dornic sa activeze intr-un mediu de lucru profesionist. Obiectivele cheie sunt: - intocmirea devizelor si ofertelor pentru participarea la licitatiile publice deschise, cat si pentru cererile de oferta; - elaborarea propunerilor tehnice si financiare pentru licitatii; - mentinerea relatiilor cu proiectantii, beneficiarii si partenerii; - solicitarea de oferte de pret de la furnizorii de materiale si cuprinderea acestora in devizele oferta; - crearea bazei de date cu preturi pentru toate categoriile de materiale si echipamente. Beneficii: - salarizare competitiva; - tichete de masa si transport asigurat; - marire salariala in functie de performante; - oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale pe termen lung, intr-un mediu de lucru dinamic.

Cerinte

- studii superioare de specialitate - domeniul constructiilor; - experienta minim 5 ani in intocmire devize si ofertare licitatii; - cunostinte solide in lucru cu programe de devize: Windoc Deviz si Windev; - foarte bune abilitati de comunicare, organizare si negociere; - persoana responsabila, atenta la detalii cu capacitate de analiza. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja