Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Coordoneaza si supervizeaza activitatea de constructii, reparatii si intretinere din punct de vedere al instalatiilor electrice din Hotelurile Continental Hotels, Supervizeaza activitatea de executie (pe santier) a instalatiilor electrice, Analizeaza documentatiile tehnice de proiectare din punct de vedere al instalatiilor electrice, Participa la negocierile precontractuale cu furnizorii de echipamente in domeniul instalatiilor elctrice, Urmareste activitatea colaboratorilor contractati, Verifica existenta autorizatiilor si a avizelor necesare executarii lucrarilor, Se asigura ca reglementarile legale sunt respectate in utilizarea materialelor, folosirea tehnologiilor, Aplica si respecta metodologiile si alte reglementari adoptate la nivel de lant, Coordoneaza evaluarea tehnica a instalatiilor electrice in hotelurile lantului, Coordoneaza evaluarea tehnica (auditul) a instalatiilor electrice si a personalului tehnic si de mentenanta in hotelurile lantului Continental si face propuneri de modernizare a instalatiilor existente, Participa la planificarea lucrarilor de mentenanta preventiva/corectiva a instalatiilor la nivel de lant si supervizeaza executia acestora, Sesiseaza neregulile din proiect, din executiile lucrarilor si face propuneri de imbunatatire, inclusiv de modernizare a instalatiilor, Participa la planificarea lucrarilor de mentenanta, Avizeaza comenzile de aparatura, Realizeaza cereri de oferte pentru necesarul de material, contribuie la intocmirea comenzilor, Analizeaza rapoartele finale intocmite la finalul lucrarilor si participa la receptia lucrarilor. Oferta noastra: Salariu fix negociabil in functie de experienta si in acord cu grila de salarizare a companiei. Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale companiei. Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

Cerinte

Cerinte: Studii superioare tehnice in instalatii, automatica / electrotehnica / energetica, Experienta de minim 5 ani pe o pozitie similara, Avize si autorizatii specifice: Detinerea Autorizaţiei ANRE grd. II A+II B, Cunostinte de citire a planurilor de constructii si de legislatie specifica, Limba engleza - nivel conversational, Cunostinte de operare PC: MS Office, AUTOCAD, Permis de conducere categoria B, Disponibilitate la deplasari in tara. Candidatul ideal: Abilitati de coordonare, comunicare, lucru in echipa, Bune abilitati de negociere, Cunostinte si abilitati de project management, Persoana atenta la detalii, constiincioasa.

1 pozitii disponibile 50 persoane au aplicat deja