Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

• Efectueaza inspectii tehnice periodice in conformitate cu normele Registrului Auto Roman • Face o diagnoza completa si ajusteaza parametri functionali cu aparatele de diagnoza din dotare • Efectueaza controlul tehnic de calitate pentru toate autovehiculele trimise din atelier dupa reparatie • Calibreaza tahografe si limitatoare de viteza • Propune modalitati de remediere a defectiuniunilor constatate • Regleaza directii in limita timpului fara sa afecteze activitatea de inspectii tehnice periodice • Efectueaza constatari, cantariri pentru autovehiculele ori de cate ori ii este solicitat. Se ofera: • Pachet salarial atractiv • Pachet servicii medicale si asigurari de sanatate • Transport asigurat • Training permanet • Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

Cerinte

• Studii superioare tehnice, de preferinta specializarea mecanica, autovehicule rutiere sau electrotehnica; • Certificat de atestare RAR clasele ITP a II-a, a III-a • Experienta in domeniu min. 2 ani • Posesor carnet de conducere: categoria B, C, E • Cunostinte de limba engleza si de operare PC (MS Office)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai