Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul este pentru INGINER MECANIC specializat pe mentenanta macarale pentru platforme de foraj marin. Se ofera:  contract de munca pe durata determinata de 1 an, in CONGO, Brazzaville;  exista posibilitatea ca acest contract sa se prelungeasca dupa 1 an de zile;  se lucreaza atat on-shore, cat si off-shore;  pe uscat: 10h/zi, off-shore: 12h/zi, 28 zile on-shore/28 zile off-shore;  se lucreaza in regim 8x2;  salariul lunar brut variaza intre 4 000.00 si 6 000.00 USD;  pentru perioada de recuperare se prevede o indemnizatie de 50% din salariul brut.

Cerinte

 asigurarea mentenantei/ suportului tehnic/ planificarii reparatiilor pentru macarale pentru platforme de foraj marin;  macarale de tip: - macara turn; - macara pivotanta; - macara plutitoare; - macara portal si pod rulant; - macara troliu;  constituie un avantaj experienta pe macaralele produse de: - VICTORY INTERNATIONAL; - HYDRALIFT/NOV; - LIEBHERR; - HOCHANG; - PALFINGER.  vechime in domeniu de 10-20 ani;  sa lucreze autonom, sa stie sa se organizeze, sa fie riguros in munca sa;  cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat.

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja