Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o importanta companie din domeniul mecanic situata in Oradea Inginer Coordonator Calitate în domeniul mecanic. Responsabilităţi: · coordonarea activităţii din cadrul Serviciului Calitate; · asigurarea respectarii standardelor de calitatate a produselor · urmărirea efectuării încercarilor de fiabilitate a produselor şi aplicarea măsurilor de îmbunătăţire; · menţinerea relaţiei cu beneficiarii; Se ofera: · salariu motivant; · tichete de masă; · primă de concediu; · decontare 50% abonament transport intern si 75% abonament transport zone limitrofe. · bonus lunar de 7% din salariul de bază

Cerinte

Cerinţe: · studii superioare tehnice (Mecanică sau T.C.M.); · experienţă minim 2 ani în sistemul de calitate ISO 9001 (in domeniul mecanic); · cunoaşterea limbii engleze şi franceze (nivel conversaţional); · abilităţi dezvoltate de comunicare şi relaţionare; · abilităţi de coordonare; · disponibilitate pentru program prelungit.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja