Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, 1 inginer mecanic cu experienta in domeniu . Responsabilitatile sunt: - identificarea si rezolvarea diverselor probleme tehnice; - mentenanta si realizarea service-ului pentru utilaje de constructii marca Caterpillar si camioane Volvo , Mercedes; - intretinerea si reparatia atat pe partea mecanica, cat si efectuarea diagnozei electronice si electrice; - planificarea operatiilor de intretinere si service a parcului de utilaje. Beneficii: - salarizare bruta de 2000 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posbilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte avansate de limba franceza; - studii superioare tehnice; - experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate de minim 2 ani; - cunoasterea procedurilor de sudura cu arc electric si semi-automata; - permis de conducere categoria B.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja