Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa iti pui in miscare cariera ? Avem pentru tine o oferta tentanta. Cautam pentru o companie multinationala din domeniul automotive un Inginer Procese in Iasi. Accepta provocarea si intra in cursa celor mai buni pentru jobul disponibil. Atributiile tale cheie sunt : · Participare la audituri de procese interne planificate ; · Definire FTQ - First Time Quality ; · Prezentare rapoarte scrise de imbunatatire a proceselor; · Analiza si plan de actiune in functie de rapoarte zilnice de productie, incidente si rebuturi generate in ziua anterioara; · Optimizare programe de mecanizare ; · Validare utilaje conform PO-67 ; · Realizare fise de preparare, standarde de productie, planul de control si instructiuni de lucru ; · Transmitere catre sefii de tura documentatia utilizata in atelier. Beneficii In calitate de Inginer procese in cadrul companiei te vei bucura de o serie de beneficii, precum: · Remuneratie competitiva; · Un cadru excelent pentru dezvoltarea carierei profesionale alaturi de cei mai buni; · Atmosfera de lucru antrenanta, intr-o echipa dinamica si dornica de performanta.

Cerinte

Studii tehnice superioare ; · Experienta intr-o companie de productie reprezinta un avantaj ; · Cunostinte de functionare si modul de realizare a unui proces de productie ; · Cunostinte masini pe comanda numerica Fanuc si Siemens ; · Limba engleza la nivel mediu ; · Bune abilitati de comunicare ; · Spirit de lider.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja