Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru unul din cei mai mari producatori de tonere pentru imprimante si copiatoare, 1 inginer productie in industria chimica. Responsabilitatile postului: - formarea, organizarea si conducerea echipei de operatori; - identificarea de solutii pentru optimizarea fluxului tehnologic; - repararea si intretinerea echipamentelor de productie: extrudere, freze, compresoare de aer, etc; - monitorizarea intretinerii costurilor pieselor de schimb si consumabilelor; - executarea actiunilor necesare pentru atingerea standardelor de performanta definite; - colaborarea si mentinerea contactului cu furnizorii tehnici externi. Beneficii: - salarizare bruta de 2000 euro/luna; - cazare si transport asigurat; - mediu de lucru profesionist; - posibilitate de prelungire a contractului pe perioada nedeterminata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- studii superioare in domeniul tehnic; - cunostinte de limba engleza si franceza la nivel avansat; - experienta pe un post similar reprezinta un avantaj; - dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei; - permis de conducere categoria B; - persoana dinamica, comunicativa si cu viziune strategica.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja