Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Firma romaneasca, reprezentant unic pentru Romania al mai multor producatori germani si italieni de echipamente de prelucrare a materialelor plastice si echipamente auxiliare, angajeaza INGINER SERVICE pentru zona Bucuresti - Brasov - Sibiu. Responsabilitati: - deplasare la sediul clientilor; - identificarea pieselor defecte si repararea / schimbarea lor; - acordarea suportului tehnic pentru clienti si colegi; - invatare permanenta; - activitatea se desfasoara la sediul clientilor companiei, in Bucuresti si orasele din sudul, estul si centrul tarii.

Cerinte

- absolvent al unei universitati tehnice, facultate cu profil mecanic / electric; - limba engleza - nivel avansat (citit, scris, vorbit); - experienta service: 3 - 5 ani; - orientat spre client; - disponibilitate de deplasare 100%; - dorinta de invatare permanenta; - persoana calma, ordonata, amabila, serioasa. Beneficii: - scolarizare la companiile straine partenere; - salariu motivant si real pe contractul de munca; - bonuri de masa; - mediu de lucru proactiv; - alte beneficii materiale.

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai