Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si selectie de personal, cauta INGINER SISTEME DE SECURITATE pentru unul din colaboratorii sai specializat in servicii de instalare sisteme de supraveghere video, detecție incendiu, alarme antiefracție si automatizări.

Cerinte

Cerinte: • Experienta pe un post similar: minim 2 ani; • Cunostinte solide teoretice si practice; • Cunostinţe tehnice în domeniul sistemelor de securitate; • Cunostinţe în domeniul managementului organizaţional; • Rezistenţă la sarcini repetitive şi stres; • Promotor al schimbarii - spirit inovator, creativ; • Eficienta profesionala; • Abilitati de coordonare, planificare si organizare; • Permis de conducere, categoria B; Studii solicitate: • De baza: studii superioare în domeniul tehnic de activitate; • Cursuri de calificare: Inginer sisteme de securitate, Proiectant sisteme securitate. Responsabilitati: • Elaborarea solutiei tehnice a sistemului tehnic de detectie si semnalizare la efractie si control acces, TVCI; • Elaborarea solutiei tehnice a sistemului tehnic de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu; • Elaborarea proiectului sistemului tehnic de detectie si semnalizare la efractie si control acces, TVCI; • Elaborarea proiectului sistemului tehnic de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu; • Verificarea proiectului, Intocmirea de devize, Monitorizarea executiei proiectului; • Realizarea promta a tuturor sarcinilor ce-i revin; • Finalizarea intr-un timp optim a tuturor proiectelor de executie; • Utilizeaza cu responsabilitate aparatura din dotare, fara abuzuri; • Realizarea la standarde de calitate si la termen a obiectivelor stabilite pentru departamentul tehnic. Beneficii: Pachet salarial atractiv; Masina, laptop, telefon; Contract pe perioada nedeterminata. Localitate: Iasi

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja