Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Te pasioneaza vanzarile si vrei sa "condimentezi" afacerea clientului nostru? Cautam un inginer tehnolog specializat in alimentatie publica, dornic sa activeze intr-un holding de firme. Obiectivele cheie sunt: - indeplinirea planului minim de vanzari ca prim target dupa angajare; - asigurarea asistentei tehnice pentru un portofoliu de 30 de clienti; - cunoasterea obiectivelor strategice referitoare la calitate si legislatie in domeniu; - vizitarea periodica a clientilor; - oferirea de solutii tehnice folosind aditivii companiei; - dezvoltarea proiectelor comune in parteneriat cu clientul; - gestionarea comenzilor si platilor. Beneficii: - salarizare fixa motivanta; - procent din incasarile realizate; - tichete de masa; - masina de serviciu; - oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale intr-un mediu de lucru dinamic.

Cerinte

- studii superioare in domeniul alimentatiei publice; - minim 4 ani experienta in domeniul vanzarii de aditivi in industria alimentara; - cunostinte privind modul de functionare al utilajelor specifice industriei carnii; - cunostinte de legislatie sanitar veterinara, norme si reguli de igiena; - permis de conducere categoria B; - bune abilitati de comunicare, organizare si negociere; - persoana ambitioasa, responsabila si cu spirit competitiv. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai